Všade dobré,
doma najchutnejšie

Súťaž

Nakúpte produkty HYZA so súťažnou etiketou a hrajte o vyhliadkový let vrtuľníkom a limitovanú edíciu kuchynského vybavenia HYZA so vzorom od známeho slovenského dizajnéra.

Ako na to?

1

Nakúpte výrobky označené jednou zo súťažných etikiet

Na vnútornej strane obalu vybraných produktov nájdete súťažný kód.

2

Zadajte kódy z obalu a zapojte sa do súťaže

Kód z etikety a vaše údaje zadajte do registračného formuláru na tejto stránke.

3

Sledujte svoje meno v zozname výhercov nižšie

Každý týždeň v utorok žrebujeme 35 výhercov, ktorí získajú jednu z výhier.

Čo môžete vyhrať?

Vyhrávate každý týždeň

Výhercovia

Hlavná výhra

Lenka K.

Košice - Sídlisko Ťahanovce9JX6JP

Výhercovi blahoželáme!

9.7.2019 Žrebovanie z kódov registrovaných v týždni od 1.7. do 7.7. 2019

Hrnček

Hrnček
  • Veronika K.296EF7

    Veľké Kostoľany

  • Simona M.4M2VZD

    Palárikovo

  • Erika D.4IQXKH

    Tešedíkovo

  • Milada Z.MLL9YG

    Šurany

  • Jaroslav M.1VENJT

    Prešov

  • Jana H.CUZ2PU

    Trenčín

  • Romana R.MJHT7U

    Oščadnica

Zástera

Zástera
  • Matúš P.6GID7A

    Strážske

  • Slavomír P.A2XMPF

    Pobedim

  • Veronika G.II2RKJ

    Sečovce

  • Vladimíra M.Q73UV3

    Stará Turá

  • Štefan F.E1NDIX

    Snina

  • Veronika V.IE3GZH

    Rajec

  • Jana B.T9MCN2

    Rosina

Chňapka

Chňapka
  • ANNA O.NE21QI

    Zemianske Kostoľany

  • Alena B.NKE7U1

    Nová Dubnica

  • Mária F.PMZ3EQ

    Topoľčany

  • Olga G.T9JY3Y

    Trenčín

  • Silvia M.TDHP1E

    Bratislava - Petržalka

  • Mirka M.9YIM2K

    Bratislava

  • Iveta H.6Y916M

    Topoľovka

Utierka

Utierka
  • Valéria G.H6CE21

    Kladzany

  • Alžbeta P.9DH2K7

    Jazernica

  • Jana O.U7FNFT

    Diviacka Nová Ves

  • Gabriela S.97IG34

    Veľké Zálužie

  • Ľuboš H.IL3CCH

    Žilina

  • Kristián M.L7DAHM

    Ružomberok

  • Peter G.VZR3QK

    Proč

Podložka

Podložka
  • Veronika B.KK4T7J

    Bratislava

  • Veronika K.4INZ2U

    Hubová

  • Miroslava H.QGURY3

    Žilina

  • Jana M.YR6XVA

    Krupina

  • Maria B.77HRT4

    Dolná Krupá

  • Kristína M.LU9EA7

    Jablonové

  • Marcela V.HA3MRI

    Slovenské Nové Mesto

Výhercom blahoželáme!

Výhry budeme zasielať kuriérom v najbližších dňoch.

2.7.2019 Žrebovanie z kódov registrovaných v týždni od 24.6. do 30.6.2019

Hrnček

Hrnček
  • Mária B.IKXM92

    Kráľovce

  • Katarína K.4ZP7QG

    Želiezovce

  • Petra M.3T24C1

    Podbrezová

  • Valéria P.9NGAGE

    Plešivec

  • Anna M.VE7DYZ

    Závažná Poruba

  • Radka B.MQ9IFT

    Štiavnické Bane

  • Jana B.K3AEYT

    Lehota pod Vtáčnikom

Zástera

Zástera
  • Erich H.E7LD4A

    Bratislava - Vrakuňa

  • Nikola M.IUG6KV

    Zákamenné

  • Mária J.1YCDTA

    Čakajovce

  • Emília K.7I6RQM

    Jablonica

  • Rastislav G.ERTF19

    Bratislava - Rača

  • Margaréta M.QXP7J4

    Nitra

  • Iveta K.EZHQ6C

    Topoľčany

Chňapka

Chňapka
  • Tamara S.Q7II7Y

    Košice

  • Stanka F.TQZ6NE

    Žiar nad Hronom

  • Monika B.FUFF3Z

    Dolné Vestenice

  • Ľuboš H.7774NM

    Žilina

  • Miroslava H.C1XAF4

    Žilina

  • Simon Z.ZHN73H

    Veľká Dolina

  • Anna O.UX3D4V

    Bzince pod Javorinou

Utierka

Utierka
  • Lenka S.TVF6PR

    Čadca

  • Denisa H.9ZC1PK

    Malachov

  • ZUZANA B.1GV7LV

    Topoľčany

  • Eva F.RXT9LU

    Andovce

  • DANA M.YEZGF2

    Rejdová

  • MILAN B.4NNP33

    Čajkov

  • Dominika G.D143CH

    Ďapalovce

Podložka

Podložka
  • Ľuboš H.16G1U3

    Žilina

  • JOZEF R.JN1DUV

    Košeca

  • Iveta S.QJX1NL

    Brezová pod Bradlom

  • Marta V.M7192T

    Oravská Polhora

  • Zuzana K.JV9LMN

    Bratislava

  • Monika J.T76GVU

    Trnovec nad Váhom

  • Dana H.6J9XQR

    Stuľany

Výhercom blahoželáme!

Výhry budeme zasielať kuriérom v najbližších dňoch.

25.6.2019 Žrebovanie z kódov registrovaných v týždni od 17.6. do 23.6.2019

Hrnček

Hrnček
  • Marta D.9HIFLH

    Veľké Držkovce

  • Štefan K.M9K6QM

    Bratislava

  • Michaela M.I4GYPX

    Klátova Nová Ves

  • Milena M.PZZM1T

    Bojná

  • DASA P.4NNZY4

    Klenovec

  • Barbora P.NHE2VI

    Diviaky nad Nitricou

  • Martina M.77I7V3

    Zákamenné

Zástera

Zástera
  • Maria M.V9LZDP

    Liptovské Sliače

  • Veronika Č.Y2AQER

    Zeleneč

  • AGATA B.DXEN2C

    Stankovany

  • Daniela K.Q2MEQN

    Prešov

  • Martin C.UKNZF7

    Ružomberok

  • Lucia K.KPKJ3G

    Čečejovce

  • Alena R.1TP91I

    Košice - Západ

Chňapka

Chňapka
  • Monika K.6G4Z6V

    Diviacka Nová Ves

  • Ivana I.7AMPLV

    Liešťany

  • Magdaléna K.GM6KQR

    Branč

  • Viera T.RGM2EE

    Nitra

  • Ľuboš H.RGTQP4

    Žilina

  • Anna B.I9TVN9

    Špačince

  • Denisa M.G31XQG

    Lehota pod Vtáčnikom

Utierka

Utierka
  • Monika K.2GXX7T

    Diviacka Nová Ves

  • Katarina N.RNAY4U

    Dolný Štál

  • Sona G.PH2JI2

    Detva

  • Emília K.M2DEPL

    Partizánske - Šípok

  • Katarína S.ZD3XEK

    Čata

  • Iveta Z.4IERU6

    Nové Zámky

  • Lenka Š.JX6LUY

    Zuberec

Podložka

Podložka
  • Martina K.GX4JAT

    Zavar

  • KATARINA P.P2GJJ2

    Lúčnica nad Žitavou

  • Lucia H.AQN4H7

    Zuberec

  • Daniela G.K2LVGL

    Košice

  • Pavel G.TIHEH4

    Banská Bystrica

  • Gabriela D.NV7TQV

    Piešťany

  • Ján F.UDA3AF

    Turčianske Teplice

Výhercom blahoželáme!

Výhry budeme zasielať kuriérom v najbližších dňoch.

18.6.2019 Žrebovanie z kódov registrovaných v týždni od 10.6. do 16.6.2019

Hrnček

Hrnček
  • Jana Š.NAH1AJ

    Žilina

  • Gabriel K.6NJFXI

    Košice

  • DANA K.1PC6UQ

    Bratislava - Devínska Nová Ves

  • Mária K.JUKY2I

    Veľké Lovce

  • Petra M.6ZA7K7

    Podbrezová

  • Janka T.KHEHI6

    Banská Bystrica

  • Zuzana C.DF37FP

    Udiča

Zástera

Zástera
  • Monika Č.D7IUGT

    Šurany

  • Alžbeta K.UYDC7D

    Dubnica nad Váhom

  • Ľubomíra S.22V217

    Kanianka

  • Veronika K.2LEUGV

    Gbely

  • Hedviga K.KDJ91E

    Nemčice

  • Monika S.M64RNZ

    Topoľčany

  • Alena M.C4TEIG

    Čadca - Kyčerka

Chňapka

Chňapka
  • Jozef P.HMY42G

    Oščadnica

  • Veronika K.7DN1YP

    Šurany

  • MARCELA T.DKZT43

    Hruštín

  • Stanka F.F3VJIY

    Žiar nad Hronom

  • Jaroslav K.A9HQ7P

    Svidník

  • Bianka M.ME1NQ6

    Galanta

  • Petra Š.V3GCE7

    Bratislava - Petržalka

Utierka

Utierka
  • Martina R.2LTQIU

    Čadca

  • Miriam M.XL2N7M

    Jacovce

  • Erika P.I2LLTP

    Stará Bystrica

  • Hana B.GEJU7T

    Dulovce

  • Ľuboš H.9XXFNL

    Žilina

  • Martina J.PFTUY1

    Stará Turá

  • Lucia B.1UJVQD

    Malacky

Podložka

Podložka
  • Gita Š.KX9TCE

    Považská Bystrica

  • Ingrid V.QX1JJX

    Príbovce

  • Danica K.GJ9UMR

    Dobrá

  • Agnesa Z.QKHK3Z

    Vinica

  • Iveta Z.93YFG1

    Nové Zámky

  • Lucia K.T9MY1T

    Novoť

  • Diana G.H1JFLZ

    Prievidza - Kopanice

Výhercom blahoželáme!

Výhry budeme zasielať kuriérom v najbližších dňoch.

11.6.2019 Žrebovanie z kódov registrovaných v týždni od 3.6. do 9.6.2019

Hrnček

Hrnček
  • Miroslava H.4F6IFI

    Žilina

  • Ľuboš H.FK6AT9

    Žilina

  • PaedDr. Marcela G.LI7AME

    Kvašov

  • Miroslava H.HA1IAI

    Žilina

  • Juraj K.J72TLR

    Považská Bystrica

  • Majka Z.RP611V

    Dubová

  • Alexandra P.29DRRM

    Hrnčiarovce nad Parnou

Zástera

Zástera
  • Ľuboš H.4UN641

    Žilina

  • Miroslava H.G9T3Z4

    Žilina

  • AGATA B.L9XV2U

    Stankovany

  • Denisa A.1JHURY

    Martin

  • Katarína S.2XRG6H

    Čata

  • Tatiana I.D7J4XC

    Diviaky nad Nitricou

  • Katarina G.JQCP3L

    Ladce

Chňapka

Chňapka
  • Ľuboš H.XN4QGZ

    Žilina

  • Annamária F.I4HFUE

    Veľké Blahovo

  • Diana G.N3YCC4

    Prievidza - Kopanice

  • Zuzana P.7RKA6N

    Belá

  • Martina P.19AZT6

    Zeleneč

  • Adrián H.IM4C7N

    Bardejov

  • Tatiana P.7P66ZD

    Považská Bystrica

Utierka

Utierka
  • Jarmila M.HQINZ4

    Trebišov

  • Vladimír D.J6Z4FZ

    Dechtice

  • Ján I.ACUD9U

    Istebné

  • Alena M.VL4N4Z

    Trenčín

  • Gabriela K.UUN17F

    Košice - Sever

  • Jozef K.MGM41L

    Vyšná Jedľová

  • Mária J.EIKF94

    Spišská Nová Ves

Podložka

Podložka
  • Mária K.X29DT4

    Veľké Lovce

  • Marian H.63UEE1

    Žilina

  • PAvol C.D6VLQU

    Tesáre

  • Terézia O.L3GEPR

    Krompachy

  • Pavol R.CHQ7IM

    Palárikovo

  • Alena S.PQ9RHP

    Martin

  • Zuzana R.J6YNC3

    Nitrianske Pravno

Výhercom blahoželáme!

Výhry budeme zasielať kuriérom v najbližších dňoch.

4.6.2019 Žrebovanie z kódov registrovaných v týždni od 27.5. do 2.6.2019

Hrnček

Hrnček
  • Szabolcs H.K4IIU4

    Veľké Ludince

  • Kristína P.J7HA6J

    Veľká Hradná

  • Maria M.32PXHC

    Pruské

  • Lívia K.3ZNUXJ

    Nesvady

  • Danka K.4TX17Y

    Cerová

  • Tomáš U.1G1ETY

    Bratislava

  • Božena M.R9IV1K

    Pečovská Nová Ves

Zástera

Zástera
  • Richard V.XC47X1

    Mojzesovo

  • Silvia B.DCP9ZJ

    Senica

  • Simona K.I1YTJX

    Svidník

  • Kristína P.UJQ2VM

    Veľká Hradná

  • Helena ĮG6FUVR

    Šumiac

  • Magdalena K.PMM2QH

    Výčapy - Opatovce

  • Katarina N.PKNDH3

    Dolný Štál

Chňapka

Chňapka
  • Hana P.AF4DIX

    Kúty

  • Maria F.UPDY33

    Považská Bystrica

  • Jarmila T.K7KCFQ

    Výčapy - Opatovce

  • Andreja G.VNCK4F

    Preseľany

  • Jana Ď.M3Z9PP

    Spišská Nová Ves

  • Martina J.Z79CDR

    Radošina

  • Ľuboš H.XQTF6V

    Žilina

Utierka

Utierka
  • Jan K.6ETTMI

    Prievidza

  • Katarina L.2ZZU1Y

    Hlohovec

  • Henrieta D.4NTIJ3

    Kamenný Most

  • Soňa Š.EMIDY1

    Rožňava

  • Martina D.YRARV3

    Dolný Ohaj

  • Kristyna B.66DM34

    Látky

  • Alena M.NGHZJ3

    Ladice

Podložka

Podložka
  • Ľuboš H.DZHQU4

    Žilina

  • Stanislava P.ZDXID4

    Ružomberok

  • Helena B.AM7YTG

    Čajkov

  • Silvia Č.7AE7UJ

    Medzibrod

  • Katarína L.9FXDL7

    Nitra - Staré Mesto

  • Erika P.TC6KC6

    Nové Zámky

  • Miroslava H.UQ1RFE

    Žilina

Výhercom blahoželáme!

Výhry budeme zasielať kuriérom v najbližších dňoch.

28.5.2019 Žrebovanie z kódov registrovaných v týždni od 20.5. do 26.5.2019

Hrnček

Hrnček
  • Jana H.7T4HJY

    Košťany nad Turcom

  • Alena M.4LCE6K

    Čadca - Kyčerka

  • Peter M.3G6CLE

    Rajecké Teplice

  • Jobko B.6UAZN9

    Prievidza - Kopanice

  • Livia A.JZC617

    Vrakúň

  • Marcela S.MT1XTH

    Rabča

  • Anna V.97AI9I

    Chrenovec - Brusno

Zástera

Zástera
  • Veronika B.4P2ZG3

    Malé Ozorovce

  • Viktoria V.A2U732

    Želiezovce

  • Ľuboš H.2YFRAT

    Žilina

  • Vladimír S.4XVU42

    Lužianky

  • Petra S.1447EU

    Rajecké Teplice

  • Bozena K.KR47R1

    Liptovský Mikuláš

  • Erika N.JL4M66

    Dunajská Streda

Chňapka

Chňapka
  • Ľuboš G.UI43Y1

    Svit

  • Vlasta L.4P6RXL

    Levoča

  • Dana Š.39R4GR

    Rudina

  • Anna R.3ZT216

    Nižná Hutka

  • Dana F.17AYAV

    Horné Vestenice

  • Tomáš M.DDM7DE

    Vysoké Tatry

  • Jaroslava G.LNV1TA

    Košice - Sever

Utierka

Utierka
  • Jarmila Š.36AFGV

    Zemianske Kostoľany

  • Veronika H.QE2Y6G

    Dlhá nad Oravou

  • Alexander Č.9PT1GA

    Bratislava - Rača

  • Monika Š.EKVK1Z

    Brezno

  • Alžbeta S.H2PIHU

    Veľký Biel

  • Silvia M.3U7FQ3

    Plášťovce

  • Anna P.X9QRAM

    Hrabičov

Podložka

Podložka
  • Anna Ď.TZHHH2

    Chocholná

  • Maria S.CYK4AP

    Košice - Šaca

  • Jozef B.EYXR79

    Rosina

  • Zoltan B.Q2YHGF

    Čierny Brod

  • Jaroslav O.NVN764

    Bytča

  • Milena M.HEJ49L

    Bojná

  • Zlatica H.TV2YLF

    Prievidza - Kopanice

Výhercom blahoželáme!

Výhry budeme zasielať kuriérom v najbližších dňoch.

21.5.2019 Žrebovanie z kódov registrovaných v týždni od 13.5. do 19.5.2019

Hrnček

Hrnček
  • Veronika K.Y26GXV

    Bytča

  • Pavol F.MZ6JX6

    Horné Obdokovce

  • Iveta D.6U2D4L

    Zeleneč

  • Miroslava H.9LLUL9

    Žilina

  • Pavol P.UZRQ1D

    Gbelce

  • Vladislav Z.U3JMXN

    Michaľany

  • Alexandra S.4TIIMP

    Tvrdošovce

Zástera

Zástera
  • Miroslav Č.N2C11C

    Staškov

  • Alena V.HH96GQ

    Považská Bystrica

  • Michal H.XTQ4TU

    Sereď

  • Veronika N.EZDE7Z

    Cífer

  • Pavol D.Y72MCH

    Považská Bystrica

  • AGNESA Z.17NIUH

    Vinica

  • Eva T.HJL6KP

    Vranov nad Topľou

Chňapka

Chňapka
  • Zuzana M.U4QJX6

    Sklené Teplice

  • Jana V.QXF4VX

    Papradno

  • Eva M.7GKUAX

    Dubová

  • Marián K.6KZNQA

    Komjatice

  • Pata S.1FUL3U

    Trstená

  • Maria Z.3CP4MQ

    Nižná

  • Miroslava M.TJ92UG

    Košice - Dargovských Hrdinov

Utierka

Utierka
  • Kristína Z.P7TIMP

    Komjatice

  • Erika F.NJ6FYI

    Nitra

  • Michaela H.QNRY9P

    Úľany nad Žitavou

  • Vladimír S.IY2Y4R

    Kysucké Nové Mesto

  • Ľuboš H.M1AKYL

    Žilina

  • Emília C.L7A399

    Olešná

  • Tatiana H.UZ4VPP

    Lietavská Lúčka

Podložka

Podložka
  • Michaela J.G2JTMU

    Trnava

  • Richard K.96K6AP

    Drahovce

  • Viktória L.Z2ME2Z

    Komárno

  • Viliam V.QMQ6PE

    Bratislava - Petržalka

  • AGNESA Z.DU6FX3

    Vinica

  • JANKA P.9Q6KZL

    Považská Bystrica

  • Erika V.M477ID

    Dubnica nad Váhom

Výhercom blahoželáme!

Výhry budeme zasielať kuriérom v najbližších dňoch.

14.5.2019 Žrebovanie z kódov registrovaných v týždni od 6.5. do 12.5.2019

Hrnček

Hrnček
  • Monika S.A16AP2

    Trnava

  • Ján T.R37T1Z

    Kriváň

  • Janka Z.Y4YF1T

    Lomná

  • Viera F.PJMN6G

    Radoľa

  • Jozef R.D3QP2K

    Tovarníky

  • Ferdinand G.7UQMHR

    Prievidza - Kopanice

  • Lenka M.YZJ7DJ

    Tešedíkovo

Zástera

Zástera
  • Bozena P.P47VL9

    Banská Bystrica

  • Pavol J.1H1HUA

    Martin

  • Silvia O.D423FM

    Košice - Sever

  • Peter S.F22N34

    Galanta

  • Daniel Z.MMMDA9

    Voderady

  • Bibiana V.ZVEV34

    Spišská Nová Ves

  • Denisa K.IRNH3G

    Levice

Chňapka

Chňapka
  • Miriama H.G4MCYE

    Žilina

  • Adriana B.YM7693

    Dobrá Niva

  • Soňa M.F9P6DE

    Topoľčany

  • Tomáš ĮR44E6Q

    Lipová

  • Peter T.2YDEFD

    Trenčín

  • Terézia H.D27V4L

    Marcelová

  • Maroš V.PFDUL6

    Trnava

Utierka

Utierka
  • JURAJ K.9ZI9CJ

    Považská Bystrica

  • EMILIA C.HJHXF4

    Poprad

  • Branislav P.76HCGQ

    Nitrianske Rudno

  • Petra S.H1Q1KV

    Rajecké Teplice

  • Alena M.C47L3K

    Dolný Kubín

  • Jolana ĮEDGKC4

    Dvory nad Žitavou

  • NIKOLETA V.Z7E9T7

    Nové Zámky

Podložka

Podložka
  • Stanka F.7XHJQ1

    Žiar nad Hronom

  • Simona M.FTRL92

    Drahovce

  • Radovan K.PVURF4

    Žilina

  • Anna G.1M7J7Z

    Rajec

  • Miroslav H.FJPX7C

    Dunajská Lužná

  • Mária B.1UP1NK

    Dolná Krupá

  • Zuzana Š.DJT6Y3

    Ľubovec

Výhercom blahoželáme!

Výhry budeme zasielať kuriérom v najbližších dňoch.

7.5.2019 Žrebovanie z kódov registrovaných v týždni od 29.4. do 5.5.2019

Hrnček

Hrnček
  • Emilia D.RECVL4

    Žiar nad Hronom

  • Jana S.KYY91M

    Jelenec

  • Dominika T.D2T3IZ

    Bratislava - Petržalka

  • Martin M.16YZEH

    Bratislava - Petržalka

  • Zuzana S.2NVMCZ

    Rajecké Teplice

  • EVA D.Z3UJZU

    Zákamenné

  • Rozália D.GKXCU2

    Jacovce

Zástera

Zástera
  • Margita M.FF7M6V

    Prievidza - Staré Mesto

  • Paulína H.CFCMJ6

    Žilina

  • Jana R.T2HE7R

    Bzovík

  • Lenka N.4A4LEM

    Topoľčany

  • Miroslava K.HIR1A4

    Zborov nad Bystricou

  • Eva T.Y2EIT7

    Tešedíkovo

  • Andrea T.EMHV3R

    Oslany

Chňapka

Chňapka
  • Katarína G.V3MMN2

    Martin

  • Miroslava H.U9ZMPP

    Žilina

  • Martina S.VG2LAZ

    Bzovík

  • Jaroslava K.FZVKC3

    Žiar nad Hronom

  • Jana H.YJ7FVE

    Bratislava

  • Lenka H.7H1RAF

    Bratislava

  • Bernarda V.D1KU33

    Žilina

Utierka

Utierka
  • Anna F.I7MNCX

    Levice

  • Soňa S.LNTE6L

    Žilina

  • Katarina J.T6EIHN

    Kotešová

  • Eva Š.631QD4

    Liešťany

  • Mária N.33IK14

    Sečovská Polianka

  • Ondrej M.Z43U7G

    Topoľčany

  • Terézia H.E1DM41

    Marcelová

Podložka

Podložka
  • Dušan Č.NQ4MJU

    Nitra

  • Maros R.F6MMX2

    Pezinok

  • Martin P.LIGI2C

    Banská Bystrica

  • Katarína H.X3IX7Z

    Turčiansky Ďur

  • Miroslava K.7GV9XD

    Zborov nad Bystricou

  • Dana H.K22XZT

    Gbeľany

  • Zuzana L.MAU1KI

    Rudina

Výhercom blahoželáme!

Výhry budeme zasielať kuriérom v najbližších dňoch.

S Hyzou vyhráva každý

Stiahni si bezplatne unikátne HYZA vzory na vyšívanie

S nami vyhráva úplne každý. Stiahnite si bezplatne HYZA vzory na vyšívanie a oživte svoju kuchyňu unikátnym slovenským dizajnom. Vzory na vyšívanie si môžete stiahnuť hneď po registrácii.

Zaregistrujte kód

Pravé slovenské kurča

Už viac ako 70 rokov prinášame na váš stôl kvalitné a bezpečné hydinové výrobky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy kvality.

www.hyza.sk